Evde Söz Nişan Organizasyonu Ankara

Evde Söz Nişan Organizasyonu Ankara

Sizler hayal edin, biz gerçekleştirelim !!!

Hayatımızdaki en önemli günlerden olan Düğün törenlerimizden önce, gelin ve damat adaylarımız için oldukça önemli olan söz ve nişan organizasyonları standart olmaktan ziyade artık günümüzde daha profesyonel ve modern bir boyuta ulaşmıştır. Alışılmış klasik masa düzenlerinden farklı hazırlanan nişan masası, masaya uygun şamdan ve mumlar, sunumluklar bu özel günü daha güzel ve unutulmaz geçirmeniz konusunda önde gelen ayrıntılardandır. Ankara söz ve nişan organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, düğün organizasyonu vb. tüm organizasyonlar kapsamında faaliyet göstermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hayal ettiklerinizden daha fazlasını sizin yerinize düşünüp sunarak bu özel günü mükemmel bir geceye çevirmenize imkan sağlamaktadır. O gecede ki tüm detaylar tamamen gelin ve damadın zevkine uygun, istekleri ve talepleri ön planda tutularak hazırlanmaktadır. Hazırlanan masa düzeni ve konsept göze hitap eden mükemmel bir söz nişan masası olması için tüm ayrıntılar düşünülerek süslenmektedir. Evde söz nişan organizasyonu

 

 

Söz ve Nişan Organizasyonu

Hepimizin hayatında bir kez yaşayacağımız, ömür boyu mükemmel bir anı olarak kalacak bu özel günün her ayrıntısı göz önünde bulundurularak kusursuz ve benzersiz şık görünmesini istiyorsanız ki bu hepimizin isteğidir. Ankara söz ve nişan organizasyonu alanında hizmet vermekte olan Lena Organizasyon firmamız ile iletişime geçmek için daha fazla beklemeyin. Sektörde lider firmalar arasında yer alan hemen hemen tüm mekan ve ortamlarda organizasyon hizmeti sunan, yenilikler, ayrıntılar ile organizasyon sektörüne katkılar sunmayı hedef edinmiş firmamız, Son dönemin trend söz ve nişan masalarını hazırlarken, sizlerin zevkleri, düşünceleri ve taleplerini de göz önünde bulundurmaktayız. Özel günler her zaman stresli olmuştur. Bu stresli günün tüm stres ve ayrıntılarını biz yüklenirken, siz bu geceyi unutulmaz olarak hafızalara kazımanın haklı gururu ile misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz. Her Gelin adayı genç kızın hayalleridir en iyisini yapmak, bunu yaparken de tabiki işin en önemli ayrıntılarından olan bu organizasyonların maliyetidir. Organizasyon yapmanız için çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yoktur. Sizler için en uygun seçeneklerle fiyat ve avantajları sunmak ve sizleri mutlu olarak ofisimizden yada görüşmemizden uğurluyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için her bütçeye uygun söz ve nişan organizasyonlarımız için çeşitli söz ve nişan organizasyon paketlerimiz bulunmaktadır. Yada dilediğiniz gibi ayrıntılarla size özel paket oluşturabilirsiniz. Bu mükemmel günü sizin için kusursuz hale getiriyoruz.

Ankara Söz ve Nişan Organizasyonu

Lena Organizasyon Kişiye Özel Karşılama Panosu, Nişan Masası Süsleme (Modern veya Rustik Tarz), Masa Örtüsü (İsteğe göre Runner), 3’lü Jardinyer Seti veya Küp Ayna Seti, 2 Adet Mumluk ve Mumları, Dekoratif Şamdan, Dekoratif Mum, Büyük boy vazo (Yapay çiçekli, renk alternatifli), küçük boy vazo (Yapay çiçekli, renk alternatifli), Pleksi İsimlik, Nişan Tepsisi (Makas ve yüzük yükseltici dahil) gibi seçenekler ile size özel nişan masası hazırlamaktayız. Herhangi bir kısıt olmaksızın tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda özel söz ve nişan masa modelleri hazırlayarak söz nişan merasiminizi unutulmaz kılmanızı sağlayabiliriz. Gün geçtikce daha çok tercih edilen söz ve nişan organizasyonu, gelin ve damadımızın aynı duyguları yaşayacağı unutulmaz bir törendir. Sizde bu çok özel anlarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizden fiyat ve ayrıntı teklifi almadan karar vermeyin. Başarı tesadüf değildir, bugüne kadar yaptığımız sayısız organizasyonumuz ve mutlu çiftlerimiz en büyük referanslarımızdır.

Author Info

Serkan Yıldırım

No Comments

Post a Comment